Projekt Vaša kúpeľňa

Pravidelne vám tu predstavujeme veľké projekty, na ktorých pracujeme a tvoríme ich spolu s majiteľmi hotelov, penziónov či apartmánov. Tento krát sa chceme povenovať niečomu jedinečnému, čím je napríklad projekt vaša kúpeľňa. Novostavba či prerábka vášho vysnívaného domova je veľmi dôležitá vec a určite si zaslúži veľa pozornosti.

Často od zákazníkov dostávame otázky, ktoré nás inšpirovali k tomuto článku. V nasledujúcich riadkoch vám chceme priblížiť proces, ktorým spolu so zákazníkmi prechádzame pri tvorbe a realizácii ich kúpeľne či inej miestnosti v dome alebo byte. Áno, kúpeľňa je síce našou najsilnejšou stránkou v interiérovom dizajne, ale s radosťou vám pomôžeme a poradíme aj pri iných častiach domu či bytu. Dizajnový obklad sa dnes hodí aj do obývačky, kuchyne či chodby a my vieme ako na to. Prejdite si už vopred tieto kroky k novej kúpeľni a sme si istí, že váš projekt bude o to jednoduchší.

Ako začať?

Ak potrebujete vedieť kde a ako začať, obráťte sa na nás. Príďte k nám do KRT. Dohodnite si stretnutie vopred s jedným z našich odborných poradcov alebo príďte len tak a poprezerajte si vystavené kúpeľne, nájdete tam kopec inšpirácie. Kontakty na našich odborníkov z vašej najbližšej vzorkovne KRT nájdete aj na našom webe.

Podklady sú najdôležitejšie

Naši odborní poradcovia sa snažia vždy čo najviac priblížiť vašej predstave, preto budú veľmi radi keď im v tom pomôžete. Najdôležitejšia vec je výkres alebo náčrt miestnosti a mal by obsahovať:

  • Všetky rozmery stien
  • Výšku stropu
  • Vzdialenosť okien a dverí od rohov miestnosti
  • Výšky parapetu (pôdorys, nárys)
  • Označenie rozvodov (ak už sú pevne dané)
  • Rozmery stien a šikminy, ak je kúpeľňa v podkroví

S týmito údajmi budú naši odborníci môcť pripraviť náhľad na vašu dizajnovú kúpeľňu. Okrem vizualizácie od nich dostanete aj množstvo cenných rád, ukážu vám novinky, inšpirujú vás a porozprávajú o vychytávkach, o ktorých ste možno ešte ani nepočuli. Veď kto by mal o obkladoch, dlažbách a sanite vedieť viac ako naši odborní poradcovia? Denne s týmto sortimentom pracujú, neustále sa vzdelávajú o nových technológiách a možnostiach využitia. Spolu vyberiete  vhodný obklad, dlažbu, sanitu aj kúpeľňový nábytok. Estetickej stránke prikladajú rovnakú dôležitosť ako tej praktickej, pretože tieto dve vlastnosti by mali ísť ruka v ruke pri tvorbe vašej kúpeľne. Prezrite si už vytvorené vizualizácie nižšie v galérii a ešte viac ich nájdete na našej stránke v Inšpiráciách.

Náhľad na kúpeľňu

Keď je všetko zadané, nastáva okamih, kedy prvý krát nahliadnete do vašej novej kúpeľne vďaka profesionálne spracovanej vizualizácii. Keď doladíte aj ten najposlednejší detail, nasleduje finančný rozpočet materiálu. K objednávke dostanete naviac aj kladačský plán a technickú správu. Postupne sa dostávame  realizácii. Teraz nás čaká dodanie materiálu a pokiaľ je to vaším prianím, pomôžeme vám aj s realizáciou projektu.

A čo potom? Už je hotovo a vy si môžete naplno užívať novú kúpeľňu. Jednoduché však? Neváhajte a navštívte KRT, radi vás uvidíme.