Voľne stojace vane

Kedysi boli nevyhnutnou výbavou každej kúpeľne ale postupne ich nahradili sprchové kúty. Teraz sú vo veľkom štýle späť a lákajú eleganciou a nadčasovým dizajnom.

Cersanit potešil všetkých fanúšikov trendov vo svete kúpeľní, keď predstavil svoju novinku: voľne stojace vane. Odporúčame ich do priestranných interiérov kúpeľní, ale riešenie máme aj pre tých z vás, čo máte priestoru menej. Odporúčame model Back-to-Wall, o ktorom sa viac dozviete nižšie.

Vane z kolekcií CREA a ZEN sú nie len pekné na pohľad, ale skvelé aj po praktickej stránke. Sú odolné voči zaťaženiu, je to vďaka konštrukcii stabilizovanej vrstvou živicovej zmesi. Pri výrobe každého modelu použil Cersanit ten najkvalitnejší akryl a to prináša niekoľko výnimočných vlastností povrchu vane:

  • je odolný proti UV lúčom a preto ani po niekoľkých rokoch nezmení svoj odtieň
  • je príjemný a teplý na dotyk
  • rýchlo sa zohreje a dlho udrží teplo
  • je odolný proti poškodeniu a ľahko sa čistí
  • tlmí hluk tečúcej vody

Ak máte radi minimalizmus

Obdĺžniková samostatne stojaca vaňa v sebe spája geometrické tvary a nadčasový dizajn. Bez ohľadu na usporiadanie, jednoduchý tvar vane tam zapadne a je jedno či je kúpeľňa moderná alebo retro.

Ak sa vám páči jemný a oblý dizajn

Dokonale symetrické tvary vám poskytnú výnimočné pohodlie pri používaní a pútavý elegantný vzhľad. Umiestnite ju napríklad do stredu miestnosti.  Dostanete sa tak do vane z ktorejkoľvek strany a v kúpeľni sa budete cítiť ako v luxusnom hoteli, tým si buďte istí.

Tip pre menšiu kúpeľňu

Ak máte menší priestor, nevzdávajte sa svojho sna o voľne stojacej vani. Model Back-to-Wall z kolekcie CREA je kombináciou jedinečného štýlu a funkčnosti. Umožňuje vám umiestniť vaňu priamo k stene a štýl voľne stojacej vane zostane zachovaný. Navyše rohy pri stene môžete využiť ako praktické miesto na uloženie kúpacích doplnkov.

Ak ste náročnejší

Vaňa z kolekcie ZEN je inšpirovaná ázijskou filozofiou a stane sa miestom, kde dokonale zregenerujete a budete tu chcieť zostať o niečo dlhšie. Má účelne profilované hladké hrany, zaoblené tvary a ergonomicky vyvýšené bočné hrany. S takýmto domácim SPA sa ponoríte do sveta harmónie a zažijete pokoj duše aj tela.

Aj teraz, keď sa nemôžeme stretnúť osobne sme tu pre vás na telefónoch aj e-mailoch. Neváhajte nás kontaktovať a povedzte nám o svojich plánoch s novou kúpeľňou.