Séria sanity a kúpeľňového nábytku Crea

Séria sanity a kúpeľňového nábytku Crea sa dá opísať dvomi jednoduchými slovami – kreativita a komplexnosť. Chcete svoju kúpeľňu zariadiť všetkými požadovanými prvkami v jednotnom štýle? Hľadáte funkčné a praktické spojenia jednotlivých prvkov? Ak áno, séria Crea je určená práve pre Vás. Jej dizajn je navrhnutý s ohľadom na udržanie pohody a modrého ducha vo vašej novej kúpeľni, ktorej navrhovanie bude pre Vás potešením. Jednotný dizajn a spoločné vizuálne prvky ponúkajú neobmedzenú slobodu pri navrhovaní.

Dizajn

Jednotlivé prvky série Crea sú opticky ľahké a konzistentné pri využití čo najtenších línií: umývadlá majú tenké steny, záchodové sedátka sú mimoriadne ploché, okraje vane sú vysoké len 10 mm a nábytok je pravouhlý. Minimalistický tvar a vznešená paleta farieb znamenajú, že v rámci série Crea je ľahké vytvoriť krásny, nadčasový dizajn kúpeľne založený na troch farbách: biela, šedá a prírodný dub.

Umývadlá

Umývadlá s tenkou stenou sú obľúbenou a novátorskou súčasťou kúpeľní. Bez technológie Rocklite by ich však bolo nemožné ich vytvoriť . Táto technológia zaručuje, že naše okraje keramických umývadiel sú veľmi jemné a extrémne odolné, zatiaľ čo povrch je dokonale hladký a rovnomerne biely. Crea Vám umožňuje vybrať si z umývadiel položených na doske skrinky alebo umývadiel zapustených. K dispozícii sú okrúhle aj štvorcové umývadlá v niekoľkých veľkostiach, navrhnuté s ohľadom na vybrané druhy skriniek.

Moderné toalety

Kúpeľňová séria Crea je doplnená bidetmi a toaletnými misami so skrytým upevňovacím systémom, ako aj modernými plochými sedátkami s antibakteriálnym povrchom. Dizajnéri kolekcie sa rozhodli pre najpohodlnejšie riešenie – závesné misy a bidety. K dispozícii sú dva rôzne tvary: oválne a obdĺžnikové, obe s dôrazom na minimalizmus. Všetky toaletné misy využívajú technológiu CleanOn. To vedie k dôkladnejšiemu opláchnutiu misy pri spláchnutí a zníženiu spotreby vody.

Vane

Základnou verziou je obdĺžniková vaňa, dostupná v štyroch veľkostiach. Asymetrická vaňa ponúka ďalšie dizajnové možnosti a je k dispozícii v dvoch zrkadlových variantoch. Všetky vane z tejto kolekcie majú nízke okraje – vysoké iba 10 mm.

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok Crea je príkladom elegancie a nadčasových minimalistických foriem. Vnútorné časti nábytku majú jemnú textúru šedého plátna, zatiaľ čo vonkajšie prvky majú na výber tri rôzne povrchové úpravy. Vyberiete si lesklú bielu, matnú šedú alebo snáď prírodný dub? Vyberte si tiež z troch štýlových povrchových úprav alebo si vytvorte vlastnú kompozíciu. Kúpeľňové skrinky Crea sú odolné a funkčné. Sú vyrobené z dosiek Aquasafe, ktoré sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Čelné a bočné steny kúpeľňového nábytku Crea neabsorbujú vodu, nenapučiavajú v dôsledku vlhkosti. Sú odolné voči plesniam. Aquasafe ponúka výrazne lepšie vlastnosti ako tradičné dosky používané v kúpeľňovom nábytku.

Zaujala Vás séria Crea?

Našich kúpeľňových dizajnérov táto séria mimoriadne zaujala, ako zapôsobila na Vás ? Podrobnejšie si ju môžete prísť obzrieť do výstavných kójí našich kúpeľňových štúdií, a presvedčiť sa o jej prednostiach na vlastné oči. Prípadne nás neváhajte kontaktovať ohľadne akýchkoľvek informácií. Veľmi radi Vám poradíme ohľadom všeobecných informácií, alebo priamo konkrétnych riešení pre vašu novú kúpeľňu alebo rekonštrukciu.