Série dlažieb Silver Grain a Ceppo Di Gre

Série dlažieb Silver Grain a Ceppo Di Gre sú 2 novinky dlažobných sérií z výstavy Cersaie. Tieto série sú najnovším dielom talianskeho výrobcu Italagraniti. Ide o prepojenie dvoch sérií s dizajnom kameňa. K výraznému kameňu Ceppo Di Gre je veľmi dobre a zároveň nápadito zladený jemný kameň Silver Grain.

Elegantná sivá vedie

Obidve série prepájajú farby, elegantná tmavá a decentná sivá. Farby Dark a Grey sa vyskytujú v obidvoch sériách a majú spoločný farebný základ. Toto prepojenie zaručuje dokonalé zladenie dvoch zdanlivo úplne odlišných farebných variant. Tieto 2 série boli vyvinuté tak, aby spolu vytvorili harmonický, čistý a hlavne moderne riešený priestor. Keď využijete ich potenciál, zaručene dostanete do rúk nástroj na tvorbu bezkonkurenčne moderného dizajnu interiérov.

Veľké formáty

Obe série sa vyrábajú aj v aktuálne stále obľúbenejších veľkých rektifikovaných formátoch 120×120 cm, 120×260 cm či 160x320cm. Tam kde to priestor a fantázia dovolia vedia vytvoriť moderný a minimalistický povrch s minimom škár a teda bez prerušenia celkového vyznenia dizajnu.

Výsledok je nadčasový

Veľkým formátom patrí budúcnosť, preto naším zákazníkom vrelo odporúčame ich využitie. Jedná sa o neopozeraný elegantný materiál, ktorý zaručene nenájdete v každej druhej kúpeľni. Čo sa týka najčastejších obáv ohľadom dopravy, pokládky alebo vyrezávania technických otvorov nebojte sa nás opýtať. Máme s nimi množstvo skúseností a určite vám radi poradíme. Či už s výberom materiálu alebo so samotnou realizáciou kúpeľne alebo iného priestoru. Odmenou vám bude jedinečný interiér, ktorý sa neokuká ani po rokoch od realizácie.