Sprchovacie WC, ktoré je pôvabne inteligentné

GEBERIT AQUACLEAN SELA

Viete si predstaviť, že si ruky umyjete pomocou papiera alebo že namiesto sprchovania sa len utriete? Asi ťažko. Čistota bez použitia vody jednoducho neexistuje. Voda sa stala nenahraditeľnou súčasťou každodennej osobnej hygieny. Čistí, osviežuje a umožňuje zažiť jedinečný pocit sviežosti. To sú dôvody, prečo sa stále viac ľudí nadchýna pre prirodzenú a blahodarnú hygienu aj po použití toalety. A tak podobne ako sa každodenné sprchovanie stalo štandardom, spoločnosť Geberit by rada prispela k takejto zmene aj v oblasti hygieny na toalete. Sprchovacie WC Geberit AquaClean predstavujú ideálnu kombináciu štandardnej toalety a bidetu. Toto riešenie šetrí cenný priestor v kúpeľni, pretože nezaberá viac miesta ako bežná toaleta, pôsobí elegantne a zároveň jeho používanie je jednoduché a pohodlné.

Geberit AquaClean Sela spĺňa požiadavky na „čistý“ kúpeľňový dizajn a túžbu po pocite sviežosti Geberit AquaClean. To sa odzrkadľuje aj v názvoch sprchovacích WC AquaClean. Sela je meno prameňa rieky Inn, ktorá pramení v údolí Engadin. Novinkou roka 2019 je práve elegantné sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela z dielne priemyselného dizajnéra Christopha Behlinga, predstavené na veľtrhu ISH vo Frankfurte. Do predaja bude uvedené v apríli 2019.

Prostredníctvom modelu AquaClean Sela rozširuje spoločnosť Geberit sortiment sprchovacích WC AquaClean o dizajnovo orientovaný model, ktorý sa hodí takmer do každej kúpeľne, pričom na prvý pohľad vôbec nie je zrejmé, že ide o sprchovacie WC.

Vlastnosti a funkcie

Nové sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela presvedčí svojím nadčasovým, puristickým tvarom a ešte krajším dizajnom. Elegantné sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela má veľmi jednoduché a hlavne intuitívne funkcie.

  • Technológia sprchovania Whirlspray: Technológia sprchovania WhirlSpray zabezpečuje dôkladnú a zároveň úspornú očistu vodou. Sprchovací prúd je zjemnený dynamickým primiešavaním vzduchu. Pomocou diaľkového ovládania je možné nastaviť polohu ramena sprchy ako aj intenzitu sprchovacieho prúdu v piatich stupňoch intenzity. Presne podľa osobných preferencií.  Zároveň je možné aktivovať oscilačnú funkciu sprchovania pre ešte dôkladnejšie očistenie.
  • Samostatná dámska sprcha: Jemná dámska sprcha ukrytá v ramene sprchy zabezpečí dokonalú, ale zároveň príjemnú očistu vodou. Skrytá v ramene sprchy je hygienicky chránená počas nepoužívania. Pred a po každom použití sa obe sprchovacie dýzy prepláchnu prúdom čistej vody.
  • Keramická WC misa s technológiou splachovania Turboflush: Keramická WC misa bez splachovacieho okraja s technológiou splachovania TurboFlush zaručí dôkladné a hlavne tiché opláchnutie WC misy. Podstatou inovatívnej technológie TurboFlush je asymetrická keramická WC misa bez okrajov a špirálovito vedený prúd vody, vďaka čomu je splachovanie efektívne a čistenie WC misy nenáročné.
  • Orientačné svetlo: Diskrétne orientačné svetlo poskytuje práve toľko svetla, koľko je potrebné na jednoduchú orientáciu v noci. Disponuje siedmimi farbami a piatimi stupňami intenzity jasu. Orientačné svetlo sa aktivuje akonáhle sa v miestnosti zotmie alebo je možné ho tiež zapnúť /vypnúť na diaľkovom ovládaní či pomocou aplikácie.
  • Ovládanie – diaľkové, nástenné a aplikácia: Všetky funkcie sa dajú jednoducho ovládať diaľkovým ovládaním, alebo cez nástenný ovládací panel. Stlačením tlačidla aktivujete  sprchovaciu funkciu alebo svoje osobné nastavenia. Funkcie sprchovacieho WC môžete ovládať aj cez aplikáciu v telefóne. Takto sa práve telefón stáva diaľkovým ovládaním.

Skrytá technológia

Vďaka hladkým jednoduchým líniám sa najnovšie sprchovacie WC spoločnosti Geberit elegantne a decentne zladí s dizajnom kúpeľne. Dizajn pritom sleduje estetiku neviditeľného: Inteligentná technológia sprchovania ako aj všetky prípojky elektrického prúdu a vody, vrátane upevnenia na stenu sú skryté a integrované do keramiky. K montáži nového sprchovacieho WC Geberit AquaClean Sela nie je potrebná žiadna stavebná úprava. Potrebná je jedine prípojka elektrického prúdu.

Pod krytom sprchovacieho WC sa skrýva aj spoločnosťou Geberit vyvinutá funkcia odvápnenia na elimináciu usadenín vodného kameňa a na zaručenie dlhodobej výkonnosti sprchovacieho WC, ktorá nezávisle od tvrdosti vody preplachuje všetky komponenty prichádzajúce do styku s vodou.

Ďalšie vlastnosti a funkcie sprchovacieho WC Geberit AquaClean Sela nájdete na stránke: www.geberit-aquaclean.sk/sela 

Zaregistruje svoje sprchovacie WC Geberit AquaClean a predĺžte si bezplatne záruku na https://www.geberit-aquaclean.sk/servis/predlzena-zaruka/