Sprchovacie WC, ktoré je výnimočne dokonalé

GEBERIT AQUACLEAN MERA

Viete si predstaviť, že si ruky umyjete pomocou papiera alebo že namiesto sprchovania sa len utriete? Asi ťažko. Čistota bez použitia vody jednoducho neexistuje. Voda sa stala nenahraditeľnou súčasťou každodennej osobnej hygieny. Čistí, osviežuje a umožňuje zažiť jedinečný pocit sviežosti. To sú dôvody, prečo sa stále viac ľudí nadchýna pre prirodzenú a blahodarnú hygienu aj po použití toalety. A tak podobne ako sa každodenné sprchovanie stalo štandardom, spoločnosť Geberit by rada prispela k takejto zmene aj v oblasti hygieny na toalete. Sprchovacie WC Geberit AquaClean predstavujú ideálnu kombináciu štandardnej toalety a bidetu. Toto riešenie šetrí cenný priestor v kúpeľni, pretože nezaberá viac miesta ako bežná toaleta, pôsobí elegantne a zároveň jeho používanie je jednoduché a pohodlné.

Geberit AquaClean Mera sa vyznačuje svojim očarujúcim dizajnom a mnohými inteligentnými funkciami. Spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky na moderný dizajn a túžbu po pocite sviežosti. Geberit AquaClean Mera z dielne priemyselného dizajnéra Christopha Behlinga je považovaná za technické majstrovské dielo. Presvedčte sa sami o funkciách tohto sprchovacieho WC.

Vlastnosti a funkcie 

Sprchovacie WC Geberit AquaClean Mera kombinuje nadčasovú eleganciu svojho vzletného dizajnu s vysokokvalitnými materiálmi. Toto luxusné sprchovacie WC zaujme nielen svojím dizajnom, ale hlavne komfortným používaním a množstvom funkcii od vyhrievaného sedadla až po orientačné svetlo.

  • Technológia sprchovania Whirlspray: Technológia sprchovania WhirlSpray zabezpečuje dôkladnú a zároveň úspornú očistu vodou. Sprchovací prúd je zjemnený dynamickým primiešavaním vzduchu. Pomocou diaľkového ovládania je možné nastaviť polohu ramena sprchy ako aj intenzitu sprchovacieho prúdu v piatich stupňoch intenzity. Presne podľa osobných preferencií.  Zároveň je možné aktivovať oscilačnú funkciu sprchovania pre ešte dôkladnejšie očistenie.
  • Samostatná dámska sprcha: Jemná dámska sprcha ukrytá v ramene sprchy zabezpečí dokonalú, ale zároveň príjemnú očistu vodou. Skrytá v ramene sprchy je hygienicky chránená počas nepoužívania. Pred a po každom použití sa obe sprchovacie dýzy prepláchnu prúdom čistej vody.
  • Keramická WC misa s technológiou splachovania Turboflush: Keramická WC misa bez splachovacieho okraja s technológiou splachovania TurboFlush zaručí dôkladné a hlavne tiché opláchnutie WC misy. Podstatou inovatívnej technológie TurboFlush je asymetrická keramická WC misa bez okrajov a špirálovito vedený prúd vody, vďaka čomu je splachovanie efektívne a čistenie WC misy nenáročné.
  • Vyhrievané WC sedadlo: Vyhrievanie WC sedadla sa aktivuje akonáhle sa posadíte na toaletu. Príjemne teplé sedadlo navodzuje pri používaní pocit pohodlia a uvoľnenia. Funkciu môžete kedykoľvek upraviť prípadne deaktivovať.
  • Odsávanie zápachu: S automatickým, tichým odsávaním zápachu sa nepríjemné pachy zachytávajú už vo vnútri WC misy, skôr ako by sa stihli rozšíriť do priestoru a odstraňujú sa prostredníctvom keramického voštinového filtra. Systém odsávania sa spúšťa automaticky hneď po usadení sa na sprchovacie WC alebo manuálne na diaľkovom ovládači.
  • Ovládanie – diaľkové, nástenné, aplikácia: Všetky funkcie sa dajú jednoducho ovládať diaľkovým ovládaním, alebo cez nástenný ovládací panel. Stlačením tlačidla aktivujete  sprchovaciu funkciu alebo svoje osobné nastavenia. Funkcie sprchovacieho WC môžete ovládať aj cez aplikáciu v telefóne. Takto sa práve telefón stáva diaľkovým ovládaním.

Skrytá technológia

Vďaka hladkým jednoduchým líniám sa sprchovacie WC spoločnosti Geberit elegantne a decentne zladí s dizajnom kúpeľne. Dizajn pritom sleduje estetiku neviditeľného: Inteligentná technológia sprchovania ako aj všetky prípojky elektrického prúdu a vody, vrátane upevnenia na stenu sú skryté a integrované do keramiky. K montáži sprchovacieho WC Geberit AquaClean Mera nie je potrebná žiadna stavebná úprava. Potrebná je jedine prípojka elektrického prúdu.

Pod krytom sprchovacieho WC sa skrýva aj spoločnosťou Geberit vyvinutá funkcia odvápnenia na elimináciu usadenín vodného kameňa a na zaručenie dlhodobej výkonnosti sprchovacieho WC, ktorá nezávisle od tvrdosti vody preplachuje všetky komponenty prichádzajúce do styku s vodou.

Ďalšie vlastnosti a funkcie sprchovacieho WC Geberit AquaClean Mera nájdete na stránke: www.geberit-aquaclean.sk/mera

Zaregistruje svoje sprchovacie WC Geberit AquaClean a predĺžte si bezplatne záruku na https://www.geberit-aquaclean.sk/servis/predlzena-zaruka/