Sprchové kúty Walk-In

Sprchové kúty sú súčasťou nášho životného štýlu a majú čoraz viac priaznivcov. Či už je to z dôvodu, že sú šetrnejšie v porovnaní s vaňou alebo preto, že uľahčujú riešenie menšieho priestoru kúpeľne, my v KRT môžeme sprchové kúty len odporučiť. Aktuálne sú trendy a zároveň skvelou kombináciou praktickosti a dizajnu sprchové kúty Walk-In.

Prednosťou tohto riešenia je, že maximalizujete využitie priestoru kúpeľne a vytvoríte dostatočne veľký priestor pre sprchovanie. Sklom bez rámu zas dosiahnete efekt priestranného a vzdušného vzhľadu. Walk-In sprchové kúty sú mimoriadne prispôsobivé priestoru kam chcete kút umiestniť, pretože jeho šírku si určíte vy sami. Ste skôr typ, čo sa pozerá na estetickú alebo na praktickú stránku veci? Nemusíte odpovedať, pretože bezrámové sklo je skvelé po oboch stránkach, je dizajnovým kúskom, ktorý v kúpeľni nezostane bez povšimnutia a zároveň je skutočne nenáročné na údržbu.

Séria Walk In Line od výrobcu Roth

Náš produktový manažér odporúča výrobcu Roth, ktorého podarenou sériou sú sprchové kúty Walk In Line vo veľmi širokej ponuke. Neprehliadnite pohodlie voľného priestoru, ktorého zosobnením je práve táto séria. Výrobca tiež dáva dôraz na bezpečnosť, pretože sklená tabuľa je z 8 mm hrubého bezpečnostného skla, je napojená špeciálnym rohovým kovaním a na spodných hranách skla je umiestnený ochranný hliníkový profil.

Séria má viacero prevedení, ktoré si môžete prezrieť v galérii nižšie. Nájdete tam od prevedenia vhodného do veľkého priestoru až po zástenu v industriálnom štýle. Keď už viete aký typ zásteny je pre vás ten naj, zostáva už len zvoliť si tvar a veľkosť. Dokonca si môžete objednať aj prevedenie „mirror efekt“. Ak sa neviete rozhodnúť ako dispozične vyriešiť kúpeľňu a vybrať si ktorá zástena bude tá pravá pre vás, pokojne sa obráťte na našich dizajnérov. Sú tu pre vás.