KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Ako každý rok tradične aj tento sa na konci septembra 25.-29.9 konala svetová výstava Cersaie 2012 keramických obkladov, dlažieb a sanity. Samozrejme my sme sa výstavy zúčastnili aj tento rok. Aké nové trendy prináša na rok 2013? Pozrime sa teda na celú výstavu zo 4roch pohľadov: formát, dizajn,farby, dekorácie. 


Dekorácie delia vyrobcovia na predaj za m2 a kusy, čo sa snažia ponúkať všetky fabriky ako argument k svojim sériám. Boom mozajok stale neutícha ale zároveň trendy smerujú k jednoduchým dekoraciám ako je kovová lišta, ktorá je plne postačujúca pri prekreslených základoch.


Dizajn sa uberá rovnakým smerom ako minuly rok, boj napodobňovať prírodu je neutíchajúci: drevo, mramor a kameň sú vďaka digitálnej tlači tak vieruhodne vyrobené, že niekedy pochybujeme o jeho nepravosti aj my, starí kumšafti. Do tohto masívneho útoku prírody sa však mieša ešte jeden výrazný dizajn a to znova imitácia tento krat neprírodného materiálu ako je betón a cement. Prave tieto dva drsné protiklady naturálu sú to z čoho sú architekti na mäkko a po pravde sa im nik nemôže čudovať.


Všetky tieto dizajny sú ešte k tomu tlačené na veľké formáty napriklad tenké a dlhé alebo naozaj veľké 3x1meter. Kým u nas sa bojuje s pokládkou formatu 60x60, v taliansku položi sám pokladač formát 40x80 alebo 75x75. Novinkou je zvládnutie planarity u tenkého nerektifikovaného formátu 15x100cm.ň


Tento rok sa materiály vyhýbaju živým farbičkám, vsetky su v odtienoch tlmených pudrových farieb, so širokou paletou jemných odtieňov.

 

Ak chcete vidiet smer dizajnu, ktory urcuju taliani, radi Vas privitame v nasom showroome, kde kladieme doraz na trendy a styly, ktore su v mode.
Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD