KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
 

Individuálne projekty

Kúpeľňa je priestorom na očistu tela a v niektorých kultúrach aj na očistu mysle. Aby takýmto priestorom bola, musí zodpovedať určitému štandardu. Kúpeľňu treba vytvoriť tak, aby bola príjemná, funkčná no predovšetkým maximálne prispôsobená Vašim potrebám.


Grafický návrh kúpeľne slúži pre lepšiu predstavu dispozície novej kúpeľne. Takýmto spôsobom sa sám klient veľkou mierou podieľa na tvorbe svojej vlastnej kúpeľne. Kvalifikovaný personál Vám vie na základe Vašich predstáv poradiť s výberom jednotlivých materiálov a samotných komponentov kúpeľne. Na základe týchto informácií Vám náš dizajnér pripraví vizualizáciu Vašej kúpeľne.


Grafický návrh sa týka nielen priestorového usporiadania vašej kúpeľne, ale aj zosúladenia jednotlivých prvkov ako sú obkady a dlažby, sanitárna keramika, sprchovacie kúty / vane, vododné batérie, nábytok do kúpeľne, kúpeľňové doplnky.


Dizajn kúpeľne

Dizajn kúpeľne je vždy vecou vkusu a zaužívaných návykov. Moderné kúpeľne dýchajú minimalizmom a hladkými plochami – čo však neznamená že musia byť chladné a neosobné. Dôležitá je v tomto prípade práca s materiálmi a svetlom. Drevo, sklo, kov a keramika nakombinované v správnom pomere vytvárajú harmonický súlad. Doplnenie vhodného osvetlenia a doplnkov môže z každej kúpeľne spraviť oázu pokoja.


Relax a načerpanie nových síl je dôležitou súčasťou života. Práve preto musia byť priestory určené na oddych navrhnuté precízne – s ohľadom na ich prvoradý cieľ, či už je to domáca sauna, kúpeľna ,malé fitness centrum alebo veľké relaxačné centrum v hoteli. Aktívny alebo pasívny oddych – šport alebo spoločenské hry – každý si musí nájsť to svoje.

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD