KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Podmanivá krása Andrei Verešovej vám vyrazí dych

 

Krásna Slovenka s božským telom, Andrea Verešová, sa nechala do kalendára vyfotiť  len v Evinom rúchu. Dokonalé krivky svojej krásnej postavy odhalila pre spoločnosti ProCeramK.R.T., popredných distribútorov keramických obkladov  a dlažieb v Čechách a na Slovensku.

 

Fotilo sa v prísnom utajení v špeciálne postavenom štúdiu s bazénom, ktoré vznikalo niekoľko dní pod taktovkou produkčného tímu a známeho fotografa Jana Tůmy.  O originálne a luxusné dekorácie sa postaral stylista Karel Dominic Stix.

 

“Na začiatku  som si ako vždy hovorila ,čo sa dá ešte vymyslieť, čo nové sa dá eště nafotiť, aby to zaujalo, aby to bolo krásne a pritom neokukané. Originálny nápad, tím profesionálov a špeciálna technológia tlače sa odrazili na výsledku, ktorý bude pre každého milým prekvapením. Som rada, že sa opät podarilo niečo skvelé,“  zverila sa so svojimi pocitmi z fotenia jedna z najkrajších modeliek Andrea Verešová.

 

Myšlienkou kalendára bolo ukázať krásu ženského tela v spojení s neskrotným živlom – vodou, a radosti z dopadu kvapiek na nahú pokožku. Nežné dotyky vody, ktorými sa nechala Andrea pri fotení hýčkať, ocenia hlavne muži, ale obdivné pohľady jednotlivým fotografiám určite budú venovať aj ženy.

 

Spolupráca s  Andreou Verešovou sa pomaly stáva tradíciou. Svojim nekonvenčným poňatím, nadčasovosťou a istou dávkou provokatívnosti ide tento kalendár v šľapajách legendárnych značiek. Profesionalitou tvorby, najpokrokovejšia technológia tlače, ktorá nemá na Slovensku a v Čechách obdoby a špeciálnymi tlačovými efektami sa každý exemplár stáva originálnym umeleckým dielom, vhodným na výzdobu domácností aj kancelárií.

 

O rafinované a nádherné fotografie sa postaral popredný český fotograf celebrít Jan Tůma. I vďaka nemu vznikli krásne umelecké fotky zachytávajúce čistú ženskú krásu. „S Andreou sa mi ako vždy pracovalo skvele. Je to veľká profesionálka, s  ktorou pracujem už niekoľko rokov, a patrí k skutočným topmodelkám. Vďaka svojej dokonalej postave a úžasnej tvárnosti sa s ňou dajú fotit aj tie najnáročnejšie pózy a vždy vzniknú unikátne a neopakovatelné fotky. S Andreou je jednoducho radosť fotiť. Aj keď je Andrea  maminou, není to na jej postave vôbec vidieť a pýší sa dokonalým telom. Je až neuveritelné akú má Andrea zmyselnosť a energiu." uviedol Jan Tůma a dodal: “Najväčším prekvapením pre mňa bolo miesto fotenia – zahradný bazén! Fotil som z rampy 4 m vysoko nad bazénom“.

 

Pozrite si kalendár tu.

www.krt.sk ; www.proceram.cz

Foto: K.R.T. Pekné kúpeľne – kúpeľňové štúdio

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD