KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
 

 

Krti v plti a partizánsky samopal - pokračovanie štvrté

 

Poslednú júnovú sobotu sa stretli krťáci a kŕťatá na čistinke pri Červenom Kúte. Splavovanie Váhu, Jančiho povestný guláš a branno - športový pretek Partizánsky samopal IV. To je v stručnosti program, ktorý bol obohatený množstvo hier, zaujímavých rozhovorov, vtipov a dobrej nálady.

 

Plavili sa dve skupiny. Jedna doobeda a druhá skupina bola poobedná. S radosťou môžeme skonštatovať, že väčšina prežila splav rieky Váh od Červeného Kúta po priehradu v Liptovskom Jáne suchou nohou. Nebola však ani núdza o prevrátené lode, plávajúce veslá a topánky, utopené zápalky Usmiaty Výbornú náladu to však nikomu nepokazilo, práve naopak.

 

Súťaž o putovný partizánsky samopal bola tradične rozdelená na detských a dospelých súťažiacich.

Spolu súťažili na nasledujúcich stanovištiach:

Víťazmi jednotlivých súťaží sa stali:

 

K celkovému výťazstvu a putovnému partizánskemu samopalu gratulujeme Chiarke a Christiánkovi Móresovcom. Z toho vyplýva aj povinnosť starať sa celý rok o samopal a vrátiť ho do súťaže v roku 2016 (s novými baterkami Úžasný ) Veľký obdiv si zaslúžia Adriánko a Anička, ktorí napriek značnému vekovému rozdielu podávali úžasné výkony. Gratulujeme.

 

Ďakujeme všetkým zúčastneným za dobrú náladu, pánovi Jurečkovi a tímu inštruktorov za super zážitok, Jančimu za výborný guláš a tešíme sa už teraz na piaty ročník.

Viac fotiek tu

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD