KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Kúpeľňa snov 2014

Po úspešnom prvom ročníku Kúpeľne snov sme sa tohto roku vrhli na pokračovanie tejto milej aktivity. Tento rok sa Kúpeľňa snov II nieslo pod témou kúpeľňové doplnky. Keďže stvárnenie bolo o dosť náročnejšie, museli sme i vybrať novú cieľovú skupinu. Preto sa do súťaže zapojila Škola úžitkového výtvarníctva v Ružomberku.


Do témy sa pustili žiaci prvého pomaturitného ročníka, Produktová tvorba, a pod vedením svojich učiteľov vytvorili ozaj skvostné diela. Zrkadlá a mydelničky boli zhotovené rôznymi technikami a materiálmi.


Hodnotiaca komisia zasadla na konci školského roku, hneď po odovzdaní vysvedčení, v zložení zástupcov, K.R.T. Pekné kúpeľne, Komunitnej Nadácie Liptov, Nadačného fondu Deti deťom, odborníka z Galérie Ľ. Fullu RBK a školy úžitkového výtvarníctva  a mala ozaj ťažkú úlohu vybrať víťaza. Napokon sa zhodli na diele: Zrkadlo z masívu od autorky Lenky Hanákovej. Víťazka získa štipendium na ďalší rok od K.R.T. Pekné kúpeľne. Víťazke blahoželáme a želáme hodne šťastia pri tvorbe podobných krásnych prác.


Všetky diela ďalej poputujú na výstavu do kúpeľňového štúdia K.R.T. v Liptovskom Mikuláši, kde budú vystavené až do polovice septembra. Počas tejto doby budú hľadať svojich nových majiteľov. I vy si môžete vybrať svoj doplnok sov z tvorby kreatívnych študentov. Stačí ponúknuť čo najvyššiu sumu za svoj vybraný doplnok a môže byť Váš! Celý výťažok z predaja poputuje Škole úžitkového výtvarníctva v Ružomberku.


Viac informácií o možnosti kúpy diela dostanete v K.R.T. Liptovský Mikuláš.


Napísali o akcii: Mikuláš 24, Ružomberok 24, Liptov SME


Kompletná fotogaléria tu
Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD