KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  • Moderné kúpeľne
  • Luxusné kúpeľne
  • Klasické kúpeľne
  • Rustikálne kúpeľne
 

Kúpeľne

Rekonštrukcia alebo kúpa novej kupeľne nie je predsa len každodenná zaležitosť ako navšteva pekárne. Sortiment, ktorý si vyberáte nepouživate pol roka alebo rok, ale prichádzate s ním do každodenného  styku a dokonca sa v kúpeľni prebúdzate do nového dňa. To čo do nej zvolíte bude ako obraz, na ktorý sa budete pozerať ďalších 10 rokov.


Samozrejme je jasné že finančné možnosti každého z nás sú určitým spôsobom limitované, ale ani pri kúpe nového auta nekupujete predsa 10 ročný dizajn favorita, preto sa k tomuto kroku neuchylujte ani pri navrhu a realizácii Vašej kúpeľne. V dnešnej dobe sú naopak možnosti príjemných dizajnov aj na ekonomických variantách obkladov a dlažieb, keramiky a zariadovacích predmetov, preto sa snažte ísť práve po nich.


Vačšinou Vás, ako nezainteresovaného človeka a taktiež laika, hneď pri vstupe do predajne kúpeľní, zachŕli množstvo riešení, dizajnu, materiálov a technických vlastností, snaď až na odpadnutie. Preto budeme radi Vašou opornou barličkou, ktorá Vás rada prevedie týmto čarovným svetom kúpení a dlažieb. Do detailov vyriešime výber materiálu, spravíme Vám grafické riešenie ale  nezabúdame ani na pokládku, dorezy, ukončovacie prvky, použitie chémie, osadenie sanity a účelové umiestnenie kúpeľnových doplnkov.


Navrhneme a vyriešime Vám kúpeľňu podľa vašich predstáv a potrieb. Či už potrebujete navrhnúť malú kúpeľňu pri prestavbe bytového jadra, alebo atypické riešenia kúpeľní v dome. Vyberiete si u nás kúpeľňu rôznych štýlov ako napr:


Vy prídete s nápadom, my Vam dáme riešenie.


Neviete sa rozhodnúť? Príďte si k nám po inšpiráciu vašej kúpeľne.

 

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD