Projekt Vaša kúpeľňa

Pravidelne vám tu predstavujeme veľké projekty, na ktorých pracujeme a tvoríme ich spolu s majiteľmi hotelov, penziónov či apartmánov. Tento krát sa chceme povenovať niečomu jedinečnému, čím je napríklad projekt vaša kúpeľňa. Novostavba či prerábka vášho vysnívaného domova je veľmi dôležitá vec a určite si zaslúži veľa pozornosti.

Často od zákazníkov dostávame otázky, ktoré nás inšpirovali k tomuto článku. V nasledujúcich riadkoch vám chceme priblížiť proces, ktorým spolu so zákazníkmi prechádzame pri tvorbe a realizácii ich kúpeľne či inej miestnosti v dome alebo byte. Áno, kúpeľňa je síce našou najsilnejšou stránkou v interiérovom dizajne, ale s radosťou vám pomôžeme a poradíme aj pri iných častiach domu či bytu. Dizajnový obklad sa dnes hodí aj do obývačky, kuchyne či chodby a my vieme ako na to. Prejdite si už vopred tieto kroky k novej kúpeľni a sme si istí, že váš projekt bude o to jednoduchší.

Ako začať?

Ak potrebujete vedieť kde a ako začať, obráťte sa na nás. Príďte k nám do KRT. Dohodnite si stretnutie vopred s jedným z našich odborných poradcov alebo príďte len tak a poprezerajte si vystavené kúpeľne, nájdete tam kopec inšpirácie. Kontakty na našich odborníkov z vašej najbližšej vzorkovne KRT nájdete aj na našom webe.

Naši odborní poradcovia sa snažia vždy čo najviac priblížiť vašej predstave, preto budú veľmi radi keď im v tom pomôžete. Najdôležitejšia vec je výkres alebo náčrt miestnosti a mal by obsahovať:

  • Všetky rozmery stien
  • Výšku stropu
  • Vzdialenosť okien a dverí od rohov miestnosti
  • Výšky parapetu (pôdorys, nárys)
  • Označenie rozvodov (ak už sú pevne dané)
  • Rozmery stien a šikminy, ak je kúpeľňa v podkroví

S týmito údajmi budú naši odborníci môcť pripraviť náhľad na vašu dizajnovú kúpeľňu. Okrem vizualizácie od nich dostanete aj množstvo cenných rád, ukážu vám novinky, inšpirujú vás a porozprávajú o vychytávkach, o ktorých ste možno ešte ani nepočuli. Veď kto by mal o obkladoch, dlažbách a sanite vedieť viac ako naši odborní poradcovia? Denne s týmto sortimentom pracujú, neustále sa vzdelávajú o nových technológiách a možnostiach využitia. Spolu vyberiete  vhodný obklad, dlažbu, sanitu aj kúpeľňový nábytok. Estetickej stránke prikladajú rovnakú dôležitosť ako tej praktickej, pretože tieto dve vlastnosti by mali ísť ruka v ruke pri tvorbe vašej kúpeľne. Prezrite si už vytvorené vizualizácie nižšie v galérii a ešte viac ich nájdete na našej stránke v Inšpiráciách.

Keď je všetko zadané, nastáva okamih, kedy prvý krát nahliadnete do vašej novej kúpeľne vďaka profesionálne spracovanej vizualizácii. Keď doladíte aj ten najposlednejší detail, nasleduje finančný rozpočet materiálu. K objednávke dostanete naviac aj kladačský plán a technickú správu. Postupne sa dostávame  realizácii. Teraz nás čaká dodanie materiálu a pokiaľ je to vaším prianím, pomôžeme vám aj s realizáciou projektu.

A čo potom? Už je hotovo a vy si môžete naplno užívať novú kúpeľňu. Jednoduché však? Neváhajte a navštívte KRT, radi vás uvidíme.