Ako vyzerajú pekne obložené studničky

Precestujte niekoľko storočí do minulosti a zistíte, ako veľmi sa doba kúpeľní zmenila. Vtedy mal kúpeľňu ako ju poznáme len málokto, zato studňu mal skoro každý. Dnes je to presne naopak. V studniach však stále mnohí čerpáme vodu pre náš život a v studničkách hľadáme osvieženie na horách. A na troch studničkách sme sa zastavili aj my z KRT – ale pracovne.

Hneď ako vstúpite do asi najpopulárnejšej doliny Slovenska, Demänovskej doliny, vás pohltí hlboký nízkotatranský les. Váš pohľad však hneď zaujme asi najkrajšia stavba, ktorá do koloritu miestneho prostredia patrí. Drevo, kameň a útulnosť z Hotela Tri Studničky priam sálajú. A keď sme v KRT dostali príležitosť podieľať sa na rekonštrukcii kúpeľní a privátneho wellness, vedeli sme, že sa do tejto atmosféry musíme presne trafiť.

Krémové a teplé farby

Dizajnéri z KRT zvolili pre prestavbu krémovú a teplú hnedú farbu. Tá spája drevený ráz hotela, hrejivé teplo z jeho krbu v lobby a okolitý les. Ani kúpeľňa vás tak z tohto magického prostredia nevytrhne. Krémová hnedá, ktorá pôsobí až hebkým vizuálnym dojmom, sa naviac výborne kombinuje s bielou sanitou. Tá vyniká jednoduchosťami, ako je napríklad vyčnievajúce umývadlo na kúpeľňovej doske.

Jednoduchosti, ktoré potešia

Aj do sprchy tu vstúpite jednoducho a bez akýchkoľvek zábran. Walk-in sprchové kúty nenarušujú priestor na oddych a z pohľadu prevádzkovateľa sú veľmi nenáročné na údržbu.

Najmä dámy ocenia malé podsvietené zväčšovacie zrkadielko nainštalované pri veľkom kúpeľňovom zrkadle, kde sa môžu skrášliť. Na tento praktický doplnok sa pritom nemusíte tešiť len do hotelov, radi vám ho v KRT predáme aj domov.

Užite si privátny wellness

Jedna z veľkých výhod Hotela Tri Studničky je fakt, že je to adult friendly hotel. V pokoji si tu tak vychutnáte chvíle so svojou milovanou osobou bez rušivého zhonu a v intímnom prostredí. To platí aj v prípade, že sa rozhodnete využiť privátny wellness s terasou. Ten je obkladmi a dlažbami ladený do rovnakého štýlu ako kúpeľňa na vašej hotelovej izbe. Zostáva si už len užiť spoločné chvíle pri sviečkach vo vírivej vani s proseccom a filetovaným ovocím.