Čo robiť, keď vám na stavbu kúpeľne zostalo málo peňazí

Ak máte fázu výstavby alebo prestavby bytu či domu takmer za sebou, gratulujeme. V dnešnej dobe čoraz drahších materiálov sa vám asi rozpočet nafúkol viac, než bolo plánované. Peniaze na to, čo budete vidieť a používať každý deň – kúpeľne – už často zostávajú veľmi limitované. Čo s tým? Urobte si výlet do Liptovského Mikuláša.

Kým na začiatku stavby či prestavby sa zdá, že peniaze máme všetci dobre rozpočítané, ako sa blížime ku koncu, je úplne normálne, že rozpočet na dokončovanie sa stenčuje viac, než by sme si priali. Pritom práve finálne použité materiály budú to, čo budete vidieť a používať každý deň. A jedna z najčastejšie používaných miestností, ktorú potrebujete funkčnú, ale aj peknú, je kúpeľňa. Pri prudkom náraste cien stavebných materiálov ste však často postavení pred dilemu kvalita verzus cena a čoraz častejšie odznieva otázka „a môžeme si to ešte dovoliť?“ Máme pre vás odpoveď a dobrú správu v jednom: Môžete. Sanitu, obklady, dlažby, batérie, vane, sprchové kúty,… jednoducho všetko pre peknú kúpeľňu od renomovaných kvalitných značiek môžete mať so zľavou až 80%. Jediné, čo potrebujete, je vybrať sa do outletovej predajne KRT v Liptovskom Mikuláši, kde prebieha šialený výpredaj.

Outlet nie je úlet

Jediné, čo je na outlete KRT uletené, sú ceny. Kvalitné značky, ktoré KRT dodáva na slovenský trh, tu sú ponúkané s tretinovými, až 80% zľavami. A hoci je v tomto slove „out“, verte, že s výbavou do vašej kúpeľne budete s KRT vždy „in“. Za zľavami vždy všetci hľadáme nejaký háčik. Prečo si môže KRT dovoliť takéto veľké zľavy? Vo výpredaji ponúkame prebytky z nášho hlavného skladu, kde vytvárame priestor pre neustály prísun noviniek, ktoré prinášame do sveta kúpeľní. V outlete sa môžete stretnúť aj s opotrebovaním – nikdy však nie s opotrebovaním materiálu. Pri manipulácii sa bežne stane, že sa opotrebuje obal. Ten však stále chráni materiál, ktorý dostanete v stopercentnom stave bez porušenia.  V stopercentnom stave tu nájdete obklady a dlažby španielskych a talianskych výrobcov vrátane líšt a ozdobného dekoru či drevodekoru. Alebo si vyberte sanitu takých svetových značiek, ako je Grohe a Hansgrohe, či nemecké sprchové kúty značky Hueppe.

Otvorení len do novembra

Aj v KRT outlete platí, že kto prv príde, ten prv berie. Najlepšie produkty sa vždy vychytajú ako prvé, tak buďte medzi tými, ktorí si ich privezú domov. KRT outlet so šialeným výpredajom bude otvorený len do novembra a tak sa otáľať s návštevou určite neoplatí. A kde KRT outlet nájdete? Priamo oproti predajni Lidl v Liptovskom Mikuláši, v časti Ondrašová, v smere na Aquapark Tatralandia. Otvorení sme pre vás v pracovné dni medzi 08:00 – 17:00 a v sobotu medzi 08:00 – 12:00. Tešíme sa na to, že aj v dnešných časoch vám pomôžeme vybaviť kúpeľňu lacnejšie bez kompromisu v kvalite a vzhľade vašej kúpeľne.