Kolekcia dlažieb BRICKWORK

Kolekcia dlažieb Brickwork dokonale imituje štruktúru a vzor surového betónu. Latový formát 24,9 x 100 cm je vyrábaný technológiou „straight edge“ čiže ostrá hrana. Táto technológia umožňuje pokládku s minimalizovanou šírkou spojovacej škáry.

Séria je vyrábaná v štyroch farebných odtieňoch Grey, Moka, Mix a Titanium a aj v rámci farby je vysoké kolísanie odtieňov, čo ešte zvýrazňuje jej jedinečnosť pokládky. Táto vlastnosť vyznie najlepšie pri pokládke na väčších plochách. Farba Titanium má v sebe navyše aj metalické prvky, čo ju predurčuje na použitie v  moderných priestoroch, predovšetkým pri voľbe industriálne ladeného interiéru. Reliéfny povrch a protišmyková trieda R10 umožňujú univerzálne riešenie pre interiér aj exteriér a tiež pre privátne, ale aj komerčné priestory. Táto séria je šitá na mieru napríklad pre štýlové bary, reštaurácie, predajne.

Naši dizajnéri milujú inovácie a odvážne novinky. Preto ak Vás koncept tejto série zaujal neváhajte a opýtajte sa nás, v KRTe Vám radi poradíme!