Krištáľovo čisté zladenie architekta, klienta a použitých materiálov

Rušná stavebná sezóna nám aktuálne ešte neumožňuje zdieľať s vami referencie z najnovších projektov, ktoré sú vo výstavbe. To je však výborná príležitosť pozrieť sa na miesto, kam mnohí z vás v zime zavítali za občerstvením a zábavou. Vydajte sa s nami na Chopok, kde predstava architekta, klienta a vybraných materiálov vytvorili krištáľovo čisté prostredie na oddych. Vstúpte do Crystal Baru.

Po zlyžovaní severnej strany Chopka, na Bielej púti, si môžete nielen v zime v nadmorskej výške 1 117 m n.m. dopriať trochu oddychu pravého šampanského, sektu, či vína. Miesto na to ako stvorené je Crystal Bar v Demänovskej Doline. Toto miesto už štyri roky ponúka unikátne prostredie pre lyžiarov a dovolenkárov v Nízkych Tatrách a láka na svoju neopakovateľnú atmosféru. Ale ako sa ju podarilo dosiahnuť?

Interiér v čiernom lesku, drsnej koži a bublinkách šampanského

Dobrá atmosféra sa dá vytvoriť vtedy, keď si klient sadne s architektom a ich spoločná predstava sa pretaví do reality. V tomto prípade si spoločnosť TMR sadla s architektonickým štúdiom INROOM. Z pera architekta Michala Kyselu vznikol priestor, ktorý zachytáva zážitky, energiu a vášeň – niečo, čo majú všetci návštevníci Jasnej spoločné. A priestor to zachytáva cez kombináciu čierneho metalického lesku, drsnej, horsky pôsobiacej kože a bubliniek aj odtieňov šampanského, ktorým je tento bar preslávený. Výsledkom je, že už po vkročení do baru viete, že tu ste správne.

Šampanské na podlahe, aj na stenách

Mať skutočné šampanské na stenách a dlažbe je katastrofou, no keď hovoríme o odtieňoch farby šampanského, ide o niečo úplne iné. Vďaka spolupráci s architektonickým štúdiom INROOM boli do Crystal Baru vybrané materiály od KRT. Tie zahŕňali obklady, dlažby, ale aj sanitu v toaletách. A aj tieto materiály prispeli k barovému dojmu správnou voľbou odtieňov, ktoré podtrhávajú celkovú atmosféru. Podlahy vám spravia chuť naliať si a mať rovnaký odtieň šampanského v pohári a keď sa na naliate víno pozriete na pozadí obkladov, zvýrazní sa jeho farba. Aj takéto netradičné riešenia architektonických nápadov sa dajú realizovať, ak spolupracujete s KRT.

Katalóg na mieru pre architektov

V KRT architektom ponúkame nielen zhmotnenie netradičných predstáv. Vieme, že práca v kreatívnom priemysle si vyžaduje aj dostatok potravy pre myšlienkové a tvorivé pochody mysle. Aj preto ponúkame produktový katalóg s názvom LEVEL1. Ten je vytvorený na mieru pre architektov, aby si mohli jeho prelistovaním vždy nájsť novú inšpiráciu a rozprúdili svoje kreatívne mozgy. Pre tých, ktorí radi tvoria online, je katalóg na pozretie tu. Pre tých, ktorí nedajú dopustiť na dotyk a listovanie v tlačenom katalógu, sú vždy k dispozícii na našich predajniach. A po inšpirácii tu je samozrejme od našich kolegov v KRT pre architektov a developerov rýchle vyskladnenie a dodanie tovaru so všetkými konzultačnými službami tak, ako ste na to od KRT zvyknutí.