Keď sa vám na jar radiátory zafarbia

Nie, nejedná sa o nechcené farebné fľaky, či poškodenie. Naopak – s jarou prichádza švajčiarsky výrobca radiátorov Zehnder s novou farebnou ponukou, ktorú si vyladíte presne podľa seba – a to až do posledného detailu na armatúre.

Svet dizajnu je aj svetom predstavivosti. V našich hlavách sa denne premelie mnoho myšlienok, no len tie, ktoré vyslovíme a vykonáme sa stanú realitou. U výrobcu Zehnder si raz niekto povedal: prečo by mali byť radiátory a armatúra, ktorá k nim vedie vždy biela? A vznikla tak jedinečná ponuka, kedy sa aj praktický radiátor stáva dizajnovou súčasťou vášho domova.

Farby zadarmo

Väčšina z nás si nevie nadizajnovať svoj vlastný radiátor, či kúpeľňu a iné izby. No väčšina súčasne vie, do akých farieb by ich chcela zladiť. Farby vyjadrujú a umocňujú želanú náladu a osobnosť a práve preto sa pestrá farebná škála Zehnderu na jar zobudila spoločne s prírodou. A firma predstavila päť nových farebných prevedení. Ak vás odrádza vyššia cena pri inom než bielom radiátore a armatúre, máme pre vás dobrú správu. Stále ponúkame akciu Colours Free, v ktorej dostanete vybrané farebné prevedenie v cene bieleho. To už stojí za to, ponoriť sa do farebného sveta možností.

Vybrané farebné odtiene sú: Black matt, Anthracite, Light Beige (novinka), Beige Quartz, Light Grey (novinka), Cement Grey (novinka)

Z trendov šiestich oblastí do piatich farebných odtieňov

Zehnder do tvorby novej palety zapojil expertku na trendové farby Juliette Baumgartnerovú. Tá analyzovala a spojila dlhodobé trendy zo šiestich oblastí: architektúry, interiérového dizajnu, kúpeľní, povrchov a materiálov, ako aj denného života. Päť farebných sérií tak tvorí dokonalý balans medzi módnymi výstrelkami a dizajnovými stálicami. Členenie farieb sa v palete Zehnderu zjednodušilo na teplé, chladné, základné a moderné. A nemusíte sa báť – najpredávanejšie farby, ako napríklad čierna, matná, antracitová, samozrejme zostávajú.

Miesto pre seba

Každý hľadá doma oddych, relax a svoje útočisko – jednoducho, miesto pre seba. Prvý farebný rad s týmto menom zachytáva jemné odtiene bielej a slabohnedej, ktoré tvoria útulné prostredie. Moderný kontrast tu dosiahnete kombináciou mosadze s drevom, zjemníte ho zakomponovaním okrúhlych tvarov a jemných textúr.

Mystický domov

Kúpeľne sú svetom osobných rituálov a každodenného wellnessu. Do týchto osobných zákutí nikoho nevpúšťame a tvoríme tak mystický domov. Monochromatické priestory tejto palety zvýrazňuje tmavá modrá a leštený kov. K tomu sa pripája hrubý povrch betónu spájajúci sa s leštenými skalnými povrchmi pre naplnenie viacerých zmyslov naraz. Čierna, tmavá sivá a odtiene nočnej modrej len zvýraznia túto skúsenosť.

Neo zelená

V našich životoch hľadáme viac prírody. Každodenný život nás od nej niekedy odpútava a neo zelená nám prírodu vracia do našich dní, ktoré začínajú a končia v kúpeľni. To sa týka stien, podláh, ale aj textílií, ktorých tóny zelenej dostávajú do harmónie a pokoja odtiene sivej. Od petrolejovej až grafitovej zelenej, až po delikátnu mätovú, tu môžete nájsť svoj najprirodzenejší prírodný odtieň aj vy.

Matka Zem

Ak chcete dosiahnuť, aby akýkoľvek prvok interiéru a povrchu pôsobil teplým dojmom, siahnite po terakotovej farbe. Symbolizuje Zem, na ktorej žijeme a uzemňuje aj nás v zemitých farbách, ktoré pôsobia prírodne, no sofistikovane. Odtiene ako bavlnová biela, okrová, tehlová a hnedá vám pomôžu vyladiť náladu, akú potrebujete dosiahnuť aj vo vašich priestoroch.

Monomateriál betón  

V životoch plných vizuálneho ruchu nás dokáže jednotne pôsobiaci priestor upokojiť. Taký je surový betón, ktorý spája interiér s exteriérom – a pokračuje až do vesmíru. Najlepšie sa k nemu vynímajú doplnky z lešteného kovu a týmito farbami dosiahnete vytúžený pokoj a nerušený jednotný vzhľad.

Radiátory na druhý pohľad

Značka Zehnder dokazuje, že radiátor už dávno nie je to bielou farbou svietiace narušenie interiéru pod oknom. Umiestnením, dizajnom, ale aj farbami sa použitím týchto radiátorov stane praktický prvok hravou a ozdobnou súčasťou miestnosti. Dokáže tiež naplno splynúť svojou farbou, keďže v pestrej farebnej palete zapadajú radiátory Zehnder do svojho okolia. A to do posledného detailu. Teraz totiž v KRT ponúkame vybrané typy armatúr vo farbách radiátorov Zehnder, čím urobíte dojem aj na toho najväčšieho detailistu. A tak sa budete musieť pozrieť na radiátor ešte aj po druhý krát – aby ste sa uistili: toto je naozaj radiátor?