Malá kuchyňa a kúpeľňa? Pre KRT žiadny problém.

Pri predstavovaní projektov realizovaných cez KRT sa väčšinou vyberieme do horských stredísk, developerských projektov a väčšej výstavby. Tentoraz však pre vás máme niečo, čo je blízke asi každému z nás. Bežný byt, v ktorom kuchyňa, ani kúpeľňa neprekypujú priestornosťou. A napriek tomu sa tam podarilo urobiť takmer zázraky.

Keď príde na prerábky bytov, zákazníci zvyčajne trvajú na svojej predstave. Nie však v prípade tohto bytu. Dvaja mladí ľudia si nechali poradiť a s KRT spolupracovali od návrhov cez objednanie tovarov až po odporučenie majstra @simeklm, ktorý prestavbu zrealizoval. A výsledkom sa oplatí pochváliť.

Od myšlienky po realizáciu

Keď nám zákazníci vložia dôveru, je to pre nás v KRT najväčšia pocta. A je pre nás vecou cti a reputácie, aby sme predstavy nielen naplnili, ale aj prekonali. Preto sa celá táto prestavba bytu začala pri stole našej dizajnérky, ktorá navrhla vizualizáciu, ako by mohli nová kúpeľňa a kuchyňa vyzerať. Po odsúhlasení sme rovno objednali všetky tovary, ktoré boli na prestavbu potrebné. A samozrejme sme odporučili niekoho, kto vizualizáciu pretaví do reálnej podoby. Skúsení majstri, s ktorými v KRT spolupracujeme už dlhé roky, poznajú naše materiály a vďaka perfektne zladenej komunikácii nebol problém ani so zásobovaním presne na čas, ani s pretavením myšlienky do praxe.

Od kúpeľne po kuchyňu

Keď sa ocitnete v kúpeľni a kuchyni tohto mladého páru, ani vám na um nezíde, že sa nachádzate v panelákovom byte. V kúpeľni vynikajú zelenkavé tehličky uložené do vzoru chevron s okrúhlym podsvieteným zrkadlom. To celé je skombinované so sivou dlažbou. K tomu sa ako doplnok výborne hodí drevodekor. Všetko dopĺňa biela sanitárna keramika, chrómové vodovodné kohútiky a praktický radiátor pre vždy príjemne teplé uteráky.

V malej kuchyni sa cení každý priestor a preto je jej nábytok „potiahnutý“ až po strop. Z praktického hľadiska vieme, že sa tým zbavíte miesta, kde sa len hromadí prach skombinovaný s mastnotou. No súčasne zväčšíte svoje cenné odkladacie priestory. Farebne sa skombinovala matná biela kuchynská linka s doskou v drevodekore. Škandinávska jednoduchosť a čistota na liptovský spôsob. Fotky presvedčia o tom, že naši kolegovia v KRT sú vyškolenými odborníkmi na kuchynské linky, ktoré realizujú do posledného praktického detailu.

Keď si necháte poradiť

Ako vyzerajú rady od nás z KRT? Predovšetkým tak, že počúvame vás. Máte svoje predstavy, sny a priania a je našim cieľom ich naplniť. Zároveň však vieme poskytnúť rady, ktoré vychádzajú z dlhoročnej praxe. A to nielen v kúpeľniach a kuchyniach. Odborne poradíme aj v oblasti podláh a to nielen pri dlažbách. Najnovšie si od nás nechali poradiť zákazníci, ktorí majú doma štvornohých miláčikov. A tak si z KRT odnášajú laminátovú podlahu, ktorá je vysoko odolná proti poškriabaniu.

Praktické, dizajnérske, aj kreatívne rady radi poskytneme aj vám. Stačí sa zastaviť v niektorej z predajní KRT – v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici, či Brezne.