Nekompromisne odolné batérie aj do kuchyne

Žijeme vo svete batérií. Odolnosť a výdrž batérie je jeden z kľúčových parametrov, ktoré hľadáme, keď kupujeme nový telefón, či zvažujeme prechod na elektromobil. O výdrži batérií toho však vie najviac nemecký výrobca GROHE. Jeho vodovodné batérie sú totiž symbolom pre odolnosť, ku ktorým pripája moderné technológie a pekný dizajn.

Keď si kupujete nemecký výrobok, viete, že si kupujete aj dotyk nemeckého perfekcionizmu. To sa týka najmä technického prevedenia a trvácnosti výrobkov. No v GROHE tomu dávajú o niečo naviac. Do produktov, ktoré vám vydržia dlhé roky, dávajú nadčasovosť a aktuálnosť.

Dizajn od C po U

Vodovodné batérie od GROHE z radu EuroSmart vám síce nedajú dizajnové možnosti od A po Z, no stále máte ponuku batérií v tvare od C po U. Tieto obľúbené a klasické batérie sa hodia do veľa rôznych kúpeľní a kuchýň. Pevné valcové telo a elegantné krivky výpuste vás neomrzia a budú pôsobiť nadčasovo a moderne aj po dlhej dobe. Sú vyrábané bez použitia olova a niklu a tak si môžete byť istí zdravotnou nezávadnosťou vody, ktorá z nich vychádza. V ponuke sú rôzne veľkosti od S po XL, odolné proti poškrabaniu. K nim si môžete vybrať aj zodpovedajúci drez – od nerezového, po elegantnú čiernu žulu. S inštaláciou si nerobte veľké starosti – systém FastFixation plus vám to umožní aj bez použitia náradia.

Vášeň pre každú kvapku

V GROHE a aj u nás v KRT si uvedomujeme, že bez vody by všetka naša práca bola úplne zbytočná. Všetko sa točí okolo tejto čoraz vzácnejšej suroviny a tak jej šetrenie je otázkou nielen módneho trendu a ekológie, ale aj šetrenia vašich peňazí a samotného prežitia nás ako ľudí. Aj séria EuroSmart má v sebe zakomponovaných niekoľko praktických funkcií, ktoré dokazujú, že tu nejde len o slová, ale aj o činy.

Zakomponovaná technológia EcoJoy ponúka zážitok z plného prúdu vody pri jej nižšom prietoku, čím šetríte peňaženku, aj prírodu. Batéria obohacuje prúd vody vzduchom, čo vytvára objemný dojem, ale pri menšej spotrebe vody. Zakomponovať si môžete aj hybridnú technológiu EuroSmart 2 v 1. Tá umožňuje pustiť vodu tak pákou, ako aj infračerveným senzorom, pri ktorom voda prestane tiecť okamžite, keď sa ruka nenachádza pri senzore. Okrem šetrenia vody to oceníte, ak budete mať plné, či najmä špinavé ruky, čo každý kuchár dobre pozná.

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0

Ako sa už nikdy nepopáliť horúcou vodou

Asi si na to spomínate ešte od detstva – a ak ste rodič, tak máte túto tému v čerstvej pamäti. Obariť sa horúcou vodou z vodovodného kohútika nie je nič príjemné a najradšej by ste boli, aby tak horúca voda už nikdy netiekla. Nemusí – stačí si zakúpiť GROHE batériu aj s technológiou SafeStop, kedy nastavíte maximálnu teplotu vody napríklad na 38 stupňov. Ak však budete potrebovať vriacu vodu pre hygienické účely, ľahko systém vypnete. Okrem toho sa pre hygienu hodia aj ďalšie praktické funkcie. EasyDock vám umožní vysunúť hadicu pre lepší dosah vody, pričom prúd si spúšťate tlačidlom priamo na rúčke. Alebo je tu ešte praktické ovládanie pomocou lakťa. Keď sa ním dotknete batérie, voda sa spustí, alebo zastaví. Opäť niečo, čo už vidí každý, kto rád varí a pečie vo svojom každodennom živote. A k nim sa pridávajú aj lekári, pacienti v čakárňach a zdravotnícky personál, ktorí si chcú zachovať ruky bez vírusov a baktérií aj tesne po ich umytí.

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0