Od budovania vzťahov k budovaniu domovov

Spýtajte sa ktoréhokoľvek podnikateľa na svete a väčšina vám odpovie rovnako: za úspechom stoja dobré vzťahy. Tie so zákazníkmi, so zamestnancami, aj s partnermi a dodávateľmi. Na tom budujeme aj KRT – a jedným z našich partnerov, s ktorým nám to ide na jednotku, je firma Ismont.

Už názov firmy vás uistí, že máte istotu kvalitnej montáže čohokoľvek, čo spolu s Ismontom postavíte. My sme začali stavať na kvalitných vzťahoch a vzájomnej dôvere, ktorej sa tešíme už dlhé roky. Toto sú tie najpevnejšie základy, s ktorými neotrasie žiadna kríza, pandémia, ani iné výkyvy na trhoch. Na dobrých vzťahoch sú potom postavené dobré nápady a dobré projekty. V Ismonte idú pri svojom úspechu beh na dlhú trať. Ich dobré meno je najlepšia ingrediencia pri developmente stavieb na Slovensku. Aj preto sa musia oprieť o dodávateľov, ktorí im odporučia kvalitné materiály a vkusný dizajn do ich stavebných projektov. To platí aj pre sanitu, ktorá musí vydržať, slúžiť a zároveň tešiť oko celé desaťročia.

Keď nájdete Opál svojho života

Opál je vzácny minerál. Nájsť ho znamená nájsť klenot vášho života. Hovorí sa, že odkrýva nadanie svojho majiteľa, vzbudzuje empatiu, dobrosrdečnosť a veľkorysosť – vlastnosti, ktoré dnešný svet tak potrebuje. Zároveň vás chráni. Aj preto si Ismont osvojil tento názov pre svoj projekt Opál. Za ním sa skrýva nadčasová architektúra, nízkoenergetický základ a skvelá lokalita v Jarovciach pri Bratislave.

Tento projekt, to sú moderné bytové domy, ale aj dvojposchodové rodinné domy. Do moderných prízemných bytov s predzahrádkou, loftových bytov, aj mezonetov, sme dodávali sanitu práve od nás z KRT. Tá je základom našej spolupráce. No tentoraz sme išli v našom partnerstve ešte ďalej. Na terasy projektu Opál sme dodali aj dvojcentimetrové dlažby. Tie sú dôkazom toho, ako tento druh povrchov naozaj získava na popularite aj v praxi okolo nás.

Keď sa vybudujú dobre vzťahy medzi firmami ako KRT a Ismont, profitujete z toho vy. Na nich sa totiž budujú domovy – miesta, kde sa odohrávajú príbehy ľudí po celom Slovensku.