V praktickej kúpeľni spojíte rozum a City

Nech si v katalógu či na internete vyberiete akúkoľvek kúpeľňu, v realite to akosi vždy vyzerá inak. Prečo? Kúpeľňa je praktický priestor – a tak namiesto minimalizmu máte tu šampón, tam uterák a inde zas práčku. Dá sa tomu predísť? Dobrou správou je, že dá. Len do toho musíte zapojiť City.

Pozrite sa do svojej kúpeľne a úprimne si povedzte, či by nemohla vyzerať o niečo úhľadnejšie. Asi dáte za pravdu, že mohla. A to je v poriadku. Veď kúpeľne nie sú len o obkladoch a sanite, ale najmä tiež o odkladacích priestoroch a praktických pomocníkoch, ako sú čistiace prostriedky, handry, práčka, či sušička. Pochopiteľne sa tým idylická kúpeľňa „zahádže“ a nech sa pokúšate ako chcete, nikdy to nie je tá katalógová kúpeľňa snov. Ako sme písali, že to chce spojiť rozum a City, veľké „c“ je na mieste. Tak sa totiž volá kolekcia od Cersanitu, ktorá vám s týmto problémom hravo pomôže.

Funkčnosť a estetika sa nemusia biť

Kolekcia City je vaša nová modulárna kúpeľňa, kde vám nábytok dá príležitosť nájsť priestor pre všetko. Bola tvorená so zreteľom na rodiny s deťmi, v ktorých je obzvlášť ťažké udržať kúpeľne vo vzornom poriadku. Nemusíte preto už ustúpiť estetikou kúpeľne voči jej funkčnosti, lebo vám pomôže upratať všetko. Vy zostávate skladateľom finálneho vzhľadu a kolekcia City vám dáva správne nástroje, ako šikovne a esteticky skryť to, čo potrebujete mať po ruke, no nie nevyhnutne vždy na očiach.

Ako dosiahnuť úhľadný a organizovaný priestor

Kolekcia City myslela na všetko, čo vám v kúpeľni môže vizuálne vadiť. Napríklad skrinka na bielizeň je nenápadné a praktické miesto, ktoré vám pomôže utriediť oblečenie. Samozrejmosťou sú skrinky pod umývadlo, kde má väčšina z nás odložené všetko – od kozmetiky po čistiace prostriedky. Ak vám to priestor umožňuje, skrinka s pultovou doskou vám vytvorí priestor na prebaľovanie, aj odkladanie. Naopak otvorené skrinky pripojiteľné k tým pod umývadlo dostanú veci, ktoré chcete mať hneď poruke tam, kde ich chcete mať. No s City môžete ísť s ukladacím priestorom ešte o level vyššie.

Kúpeľňový stĺp, o ktorý sa môžete oprieť

Nehovoríme teraz o stĺpe, ktorý podrží kúpeľňu staticky, ale prakticky. Vysoká nábytková skrinka vám pomôže s vecami, pre ktoré inak nie je v domácnosti nikde dobré miesto: mop, žehliaca doska, čistiace produkty rôznych tvarov a veľkostí, zmetáky, uteráky… Pre všetky problémy jedno riešenie: modulárny odkladací priestor, ktorého poličky si prispôsobíte svojim potrebám. Jeho zatvorením zostane všetko skryté a zároveň stále prítomné.

Kam s práčkou v kúpeľni?

Pokiaľ nemáte luxus technickej miestnosti v dome, práčka je nevyhnutným zlom, ktoré „straší“ v kúpeľni. Cersanit myslel aj na tento element a ponúka vám skrinku aj na práčku. V ponuke je s dvierkami, alebo bez nich. Vždy však pomôže, aby spredu plnená práčka splynula s celkovým dizajnom kúpeľne tým, že ju skryje úplne, alebo ponechá viditeľné len nevyhnutné miesto na vkladanie bielizne a pracích prostriedkov. A ako všetky kúpeľňové nábytky City od Cersanit – aj tu si môžete zvoliť elegantný biely, či prírodný drevený dekor.

Nielen nábytok – ale kompletná kúpeľňa

Nábytok kolekcie City nemusíte zapasovať do žiadnej inej kolekcie. City je totiž vaša kúpeľňa od A po Z. Batérie, sprchy, toalety, oválne aj štvorcové umývadlá, skrinky so zrkadlom – to všetko získate po jedinej návšteve v predajniach KRT – v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici, alebo Brezne.