Doprajte si teplo v každom kúte domova

Po tom, čo sa s letom skončil aj čas trávený na záhrade, čas grilovačiek, čas pri vode a na výletoch, sa náš život od jesene opäť začne viac sústrediť vnútri našich domovov. S čoraz chladnejšími ránami a postupne aj celými dňami, pre nás narastá dôležitosť jednej zo základných životných potrieb – teplo. Pre komfortný pocit v dome či byte pritom niekedy stačí málo – nainštalovať radiátor.

Časy, kedy nám pod oknami viseli ťažké liatinové radiátory, sú už dávno za nami. Dnes sú radiátory spojením praktickosti a dizajnu tak, aby dopĺňali interiér bývania a pritom plnili svoju prácu – zohrievať vás. Ich inštalovaním pri stavbe či prerábke, sa dokážete vyhnúť chladným miestam a to tak v kúpeľni, ako i kdekoľvek inde.

Keď minimalizmus vyhráva: Zehnder Vision

Pri radiátoroch v kúpeľniach chcete mať dobrú tepelnú vodivosť, ale tiež trvácnu povrchovú úpravu. V K.R.T. preto pri výbere dodávateľov už dlhodobo staviame na švajčiarsku kvalitu od značky Zehnder, ktorej radiátory sú dostupné tak v modernom, ako i retro dizajne. O tom, že mať rebríkový radiátor v kúpeľni je neoceniteľná vec pre pohodlie, ste už v našom blogu čítali.

Teraz by sme vám radi uľahčili výber. Ak hľadáte minimalistický vzhľad, hodia sa vám hranaté tvary a využitie prakticky v každej kúpeľni, pýtajte si od našich predajcov Zehnder Vision. Tento radiátor s trubkami štvorcového profilu si pritom môžete objednať v bielom i chrómovom prevedení, ale aj v širokej škále iných farieb. Po inštalácii oceníte jeho praktickosť vďaka väčšej vzdialenosti medzi trubkami pre jednoduché odkladanie uterákov.

 

Keď vyhráva originalita: Zehnder Kazeane

Kúpeľne sú miestnosti, ktoré sú zvyčajne plné pravých uhlov a precíznych detailov. Ak chcete svoju kúpeľňu osviežiť a trend pravých uhlov narušiť, siahnite po produktovej rade Kazeane. Inštaláciou tohto kúpeľňového radiátoru nebudete mať len vždy teplé uteráky. Jeho ploché, diagonálne usporiadané trubky ho robia neprehliadnuteľný. V ponuke je pritom v mnohých farebných prevedeniach. Ak máte pocit, že vám v kúpeľni chýba obraz, radiátor Kazeane vám ho plne nahradí. Stane sa centrálnym bodom pohľadu každého návštevníka kúpeľne a praktickým pomocníkom zároveň. Ovládať ho môžete aj na diaľku, cez Bluetooth, pomocou aplikácie Zehnder Connect. A ak necháte v kúpeľni zabudnuté otvorené okno na vyvetranie, nemusíte sa báť vysokých poplatkov za energie. Kazeane má zabudovanú intuitívnu funkciu „Detekcia otvoreného okna“, vďaka čomu bude vaše vykurovanie vždy energeticky efektívne.

Kazeane

Zahrajte sa na dizajnéra – skúste online konfigurátor kúpeľňových radiátorov

Neviete si predstaviť, ako by mal vyzerať ten váš švajčiarsky kúpeľňový radiátor Zehnder? Pohrajte sa s možnosťami a vyberte si z pohodlia domova! Zehnder vytvoril konfigurátor, ktorý si môžete navoliť presne podľa svojich predstáv. Zvolíte si, na aký účel chcete radiátor použiť, koľko osôb využíva kúpeľňu, aký máte spôsob vykurovania, aj aký je u vás doma zdroj tepla. Potom si už len „vyklikáte“ dizajn a farbu, model, pripojovaciu sadu a finálne špecifikácie. To všetko urobíte na stránke zehnder-konfigurator.cz ku vašej úplnej spokojnosti. Do pobočky K.R.T. tak už viete prísť s presnou predstavou toho, čo chcete. A my vám radi pomôžeme s tým, aby ste už túto zimu mali hrejivejšiu domácnosť.