Tri tipy na praktické vianočné darčeky do kúpeľne

Hoci sa blížia najkrajšie sviatky roku, možno mnohých z vás zachváti aj jemná panika. Dôvodom je výber vianočných darčekov svojim blízkym. Ako sa vyhnúť kupovaniu nepraktických zbytočností a zároveň davom ľudí zúfalo blúdiacich po nákupných centrách?

V minulosti bolo ľahké vianočné darčeky vymyslieť a ťažšie ich zohnať. Dnes je to presne naopak. Mnoho z vecí, ktoré sme si nechávali na Vianoce si priebežne kupujeme počas roka a tak počas adventu vyskočí dnes veľmi bežná otázka: čo také kúpiť pod stromček?

Darčeky by dnes mali byť predovšetkým o praktickosti. V dobe, kedy už ľudia majú všetko čo sa týka dennej spotreby, prekvapíte jedine tým, ako im život zjednodušíte, spríjemníte, alebo skrášlite. A na takéto darčeky narazíte na nečakanom mieste – v kúpeľňovom štúdiu. Na druhé zamyslenie však ide o dobrý nápad. Kúpeľňu denne využíva každý z nás. A pri návšteve kúpeľňového štúdia sa vyhnete zhonu a preplnenosti, čo na vás čaká vo väčšine obchodov. Pre naštartovanie vašich nápadov na darčeky sme vám vybrali tri tipy, čo môžete svojim blízkym kúpiť:

1. Kozmetické zrkadlo

Ak je obdarovanou osobou žena, určite sa poteší kozmetickému zrkadlu. Dobré svetlo a dobré zrkadielko na mejkap pomôžu k jej ľahšiemu a lepšiemu líčeniu a teda aj sebaistote. Švédsky výrobca Smedbo ponúka zrkadlá v rôznych formách, pričom ich nemusíte montovať na stenu. Voľne stojace dobre poslúžia v kúpeľni či inej izbe, dokonca aj na cestách. Pomôže aj s osvetlením, keďže tieto zrkadlá majú aj zabudované LED osvetlenie dobíjateľné cez USB port (batéria a kábel na nabíjanie sú v jeho cene) a sedemnásobné zväčšenie pomôže každému detailu. Stačí si zvoliť, či chcete cestovné zatváracie, samostatne stojace, alebo trojdielne kozmetické zrkadlá Smedbo OUTLINE. Posledné menované pomôže hneď z troch strán naraz a to s päť až dvanásť násobnými priblíženiami.

Empty table and blurred view of stylish bathroom interior

2. Úložný systém do kúpeľne

Kto v nedávnej dobe staval či prestavoval, pozná tento problém veľmi dobre: pri dokončovacích prácach, kedy každý detail je viditeľný, už nie sú peniaze na vysnené riešenia a siaha sa po kompromise, alebo je kúpeľňa nedokončená, kým sa nenazbiera viac peňazí. Máte v okolí niekoho takého, či sami ste ešte kúpeľňu nedotiahli do svojej vysnenej predstavy? Vianoce sú čas si to splniť. Pri hľadaní úložných priestorov sa v KRT spýtajte na WallStoris. Tento systém spoločnosti Hansgrohe je veľmi jednoduchý. Na stenu nalepíte 50 alebo 70 cm lištu a na ňu jednoducho nacvaknete, čo potrebujete. Od poličky po háčiky na uteráky, od držiaka ručnej sprchy po úložné koše. A to v bielej, alebo čiernej farbe, aj v matnom prevedení.

3. Sprcha pre dospelých, pre deti, aj pre psov

Z kúpeľňového štúdia odídete so skvelým darčekom dokonca aj pre deti a pre psov. Siahnuť totiž môžete po sprchových hlaviciach. Deťom pomôže zdolať strach z vody a kúpania sprchová hlavica v tvare leva alebo krokodíla Jocolino od Hansgrohe.

Rovnaký výrobca dokonca myslel aj na psov. Sprcha DogShower pomáha odstrániť stres štvornohého miláčika z kúpania. Vďaka trom masážnym tryskám si psíci kúpanie dokonca obľúbia. Trysky s mäkkými nopkami čistia a masírujú, kým vy môžete rýchlo meniť medzi relaxačným a účinným čistením. Hlavicu pritom jednoducho dočasne vymeníte v bežnej sprche a nepotrebujete tak špeciálne miesto na umývanie špinavých labiek.

A dospelým na konci každého únavného dňa môžete darovať wellness. Také je totiž sprchovanie pod sprchovou hlavicou Pulsify. Tu si zvolíte, či sa chcete sprchovať bez výčitiek z míňania vody v eko programe EcoSmart bez kompromisu pocitu z relaxačnej sprchy. Alebo si doprajete PowderRain, dva módy, ktoré vám doprajú uvoľnenie, alebo nabudenie z príjemnej sprchy. A to nie je všetko. Zbavíte sa aj problémov s vodným kameňom a oveľa viac.

Tri tipy sú na výber možností, ktoré v KRT pod vianočný stromček ale aj narodeninové prekvapenia praktického rázu málo. Nájdete u nás aj inšpiratívne a kreatívne dizajnové prvky a doplnky. A tak najlepšie, čo môžete pred Vianocami urobiť, je na chvíľu si oddýchnuť od nákupného zhonu a zájsť do jednej z našich predajní – v Liptovskom Mikuláši, Brezne a v Banskej Bystrici.