Začnite v KRT od podlahy

Kým sa pustíte do stavby či prestavby, vždy príde otázka: ako začneme? A samozrejmou odpoveďou je: od podlahy. Aby ste už od podlahy neurobili krok vedľa, v našej predajni v Liptovskom Mikuláši si teraz vyberiete nielen dlažby, ale aj kvalitné laminátové podlahy.

Niekoľko miestností, nekonečne veľa možností a jedno miesto, kde to celé vybavíte. O tom bude vaša návšteva na predajni KRT v Liptovskom Mikuláši, keď budete riešiť podlahy. Tie laminátové sú našou relatívnou novinkou, no pri výbere sme postupovali tak, ako sa na nás spoliehate pri všetkých materiáloch: kvalitné materiály, spracovanie, dômyselné riešenia pre denný život a dizajn, ktorý vám poteší oko aj po rokoch.

Dlažbu, alebo laminátovú podlahu? 

Istotne ste sa už zamýšľali nad tým, aký typ podlahy je vhodný do akej miestnosti. Laminátové podlahy predsa nedáte do kuchyne či kúpeľne. Alebo predsa? Naši vyškolení predajcovia vás môžu presvedčiť o opaku. Pretože aj laminátové podlahy sme vyberali so zreteľom na vaše každodenné problémy v každej miestnosti. Nechajte si preto porozprávať o laminátových podlahách pod kuchynskú linku odolných voči záťaži, alebo o vodeodolných laminátových podlahách s vodotesným zámkom. Vaša voľba sa tak môže naraz rozšíriť a namiesto funkcie, začnete riešiť estetiku a interiérový dizajn.

Laminát: od predsudkov k výhodám

Jeden z našich dodávateľov je rakúska spoločnosť Egger, ktorá si zaumienila, dostať „viac z dreva“. Ako sa to prejavuje? Šetrením prírodných zdrojov používaním recyklovaného dreva a neúnavnými inováciami, ktoré zmenia váš pohľad na laminátové podlahy. Príďte sa pozrieť do našej predajne v Lipt. Mikuláši na vlastné oči, že laminát už dnes vyzerá ako skutočné drevo. Laminát je však všestrannejší. Ponúka cez dvesto dekorov a môžete tak mať podlahu so vzhľadom masívneho, olejovaného, matného dreva a dokonca aj v dekore kameňa. V KRT si teda vyberiete tak dlažby so vzorom dreva, ako i laminátové podlahy s dekorom dreva.

Uzamknite si podlahu proti vode

Ak hľadáte podlahu na celý život, vedľa nestúpite ani s belgickou značkou Quick-Step. Na pohľad prirodzené, proti poškrabaniu a škvrnám odolné a vodotesné podlahy, si vyberiete v širokej palete farieb a úprav. Je už len na vás, ako sa spolu s našimi dizajnérmi dohodnete na podlahe, ktorá ladí s vašim životným štýlom.

Nestačí vám len ideálny pomer ceny a kvality spolu s výkonom a krásou v jednom? Stavte na najvodotesnejšie podlahy pod slnkom – Alpha Vinyl. Majú mimoriadne pevné jadro, vodoodpudzujúcu technológiu a inovatívny zaklikávací systém. Vodotesná laminátová podlaha bez škrabancov znie ako sen, no to ešte neviete, že sa môže namontovať na prakticky akýkoľvek, pravidelný, či nepravidelný povrch. Ideálne, ak chystáte rekonštrukciu. Stále váhate? Nechajte si svoje otázky zodpovedať našimi odborníkmi – či už vás zaujíma odolnosť pri zaťažení kuchynskou linkou, či odhlučnenie podláh, ktoré sú veľmi žiadané v bytových domoch. Na všetky otázky sme pripravení odpovedať vo vynovenej predajni v Liptovskom Mikuláši. Nájdete tu okrem iného aj nové dizajnové kóje a od oboch výrobcov, Egger aj Quick-Step, okolo 200 rôznych vzorov a farieb.