Príďte si po čerstvú dávku kúpeľňových inšpirácií

Chýba vám inšpirácia na to, ako premeniť či vybudovať vašu kúpeľňu? Neviete si predstaviť obrázky, ktoré vidíte na internete v praxi? Potrebujete sa do kúpeľne postaviť ešte predtým, než bude hotová? V KRT máme riešenie aj na tieto výzvy. V našej predajni v Liptovskom Mikuláši sme vytvorili nové kóje, ktoré vás budú inšpirovať do krajších kúpeľní.

Keď vkročíte do jednej z našich predajní, je vám ihneď jasné, že ste vo svete kúpeľní. Koronakríza len podčiarkla, že sa pri rozhodovaní potrebujeme vecí pred ich kúpou dotknúť, vyskúšať, či vidieť na vlastné oči. V KRT máme radi, keď sa po našich predajniach túlate, premýšľate, diskutujete a radi k vám pristúpime, keď máte jednu zo svojich zvedavých otázok. My totiž máme odpovede. No prísť k nám nemusíte len pre odpovede. Niekedy všetci potrebujeme niečo na rozprúdenie kreatívneho ducha. A naše dizajnérky k tomu vytvorili nové ukážkové kóje, na ktorých prehliadku vás teraz pozývame.

Šarmantná skúsenosť

Vyrobiť kvalitné a pekné výrobky do kúpeľní je prvý krok. Za dlhé roky fungovania na trhu máme v KRT dobre overené, s akými značkami sa oplatí spolupracovať. Citlivo a vkusne zladiť tieto výrobky je však úplne iný druh kreatívneho umenia. Naše dizajnérky to zvládajú dokonale. Prvou kójou, kde sa o tom presvedčíte na vlastné oči v praxi, je kója Charm Experience. Kombinujú sa tu dve série od jedného talianskeho výrobcu, Italgraniti. K sériám Charm ExperienceNuances naša dizajnérka využila pevnosť a tenkosť veľkoformátovej dlažby na špeciálne narezaný pult na umývadlo. Kóji dominuje odsadený obklad s mramorovým vzorom a podsvietená stena, čím sa vytvoril skvelý priestor pre neštandardné umiestnenie zrkadla vedľa umývadla. Keď už sme mali kóju „oblečenú“, zostávali ešte doplnky. Sanitu v bielej farbe dopĺňa radiátor Zehnder – Charleston a k nemu zladená stojanková batéria. A potom, že kúpeľňa nemôže byť umeleckým dielom.

Viac než päťdesiat odtieňov sivej a zelenej

Druhá z kójí je celá o viac než päťdesiatich odtieňoch sivej a dvoch odtieňoch zelenej. Táto prekvapivo fascinujúca kombinácia je zo sérií Grain StoneOpal od španielskej značky Navarti. S Grain Stone môžete variovať od pieskových, cez perleťové, až po čierne odtiene. Tie, svojou neutrálnou vyrovnanosťou, dokážu vytvoriť dokonalé prostredie na trochu kontrastnej kreativity, v tomto prípade so zelenými tehličkami Opal. Aby to celé nebolo prekombinované, polička pod umývadlo, doplnky a armatúra sú zvolené veľmi citlivo a v nadčasovej čiernej farbe. Príďte si to pozrieť sami a navrhnite si svoju kúpeľňu podľa predstáv – vizualizáciu s vašimi návrhmi vám radi naše dizajnérky pripravia a skonzultujú.

Večne padajúca voda

V časoch šetrenia teplou vodou si nikto nemôže dovoliť pustenú sprchu po celý deň. No môžete si dovoliť vytvoriť taký dojem. V kóji s názvom Shale kde sú vyvzorované výrobky od Italgraniti vás zaujme najmä sprchový kút. Jeho zadná stena vytvára dojem, že po nej neustále steká voda. Celé je to zasadené do na mieru robeného sprchového kúta. V ňom nechýbajú funkčné prvky vysokej kvality – dvere od Duschlox a odtokový žľab Alcadrain. Pod umývadlom vás zaujme špeciálne tvarovaný pult, na ktorom je umývadlová miska a stojanková batéria. Všetky prvky sú zladené, no pritom na každý sa zahľadíte, akoby ste boli v múzeu na výstave umenia.

V KRT vás čaká ešte oveľa viac

Aby sme vám neprezradili úplne všetko, povieme vám už len to, že v KRT na vás čakajú ešte ďalšie štyri nové kóje: Hika (aj s na mieru vyrábaným zrkadlom), Chevron Wood, Unique Travertine a Volcano. Z momentu, kedy vám inšpirácia chýba, tak budete od nás odchádzať presýtení dojmami, ktoré vám samozrejme radi pomôžeme pretaviť do reality. Naše dizajnérky sa už naplno realizovali vo svojich predstavách. Teraz je rad na vás. Ako vám môžeme s vašimi predstavami dokonalej kúpeľne pomôcť? Sme tu pre vás, urobte si výlet do našej predajne v Liptovskom Mikuláši. Priamo oproti nám tu nájdete aj dobrú kaviareň a skvelé kreatívne koláče, kde všetky dojmy z nových kójí a nápady do vašej novej kúpeľne dobre predebatujete, nad trochou povzbudivého kofeínu a sladkej odmeny.